Month: December 2023

ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΣΤΟ ΣΥΣΣΙΤΙΟ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

Ευχαριστούμε πολύ τους μαθητές, τους γονείς και τους κηδεμόνες τους, για την προσφορά τροφίμων που συγκέντρωσε το σχολείο μας και παρέδωσε στο συσσίτιο του Αγίου Ανδρέα.
Ευχόμαστε σε όλους Καλά Χριστούγεννα με υγεία και ευτυχία.

Υπενθύμιση λήξης της προθεσμίας-Υποβολή Αίτησης-Δήλωσης για συμμετοχή στις Πανελλαδικές Εξετάσεις των ΓΕΛ ή ΕΠΑΛ έτους 2024.

Όλοι οι υποψήφιοι που επιθυμούν να συμμετάσχουν στις Πανελλαδικές εξετάσεις έτους 2024 των Γενικών Λυκείων (ΓΕΛ) και των Επαγγελματικών Λυκείων (ΕΠΑΛ), για εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση, πρέπει να υποβάλουν στο Λύκειό τους Αίτηση-Δήλωση υποψηφιότητας συμμετοχής στις εξετάσεις αυτές.

Από το Υπουργείο Παιδείας, Θρησκευμάτων και Αθλητισμού υπενθυμίζεται ότι η προθεσμία υποβολής της εν λόγω αίτησης για φέτος λήγει την Παρασκευή 15-12-2023. Επισημαίνεται ότι η ανωτέρω προθεσμία είναι αποκλειστική και μετά την παρέλευσή της δεν γίνεται δεκτή καμία Αίτηση-Δήλωση.

ΠΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΓΟΝΕΙΣ

Αγαπητοί γονείς,

Η συνάντηση Σχολής Γονέων με θέμα : “Επικοινωνία και Ενεργητική ακρόαση” θα πραγματοποιηθεί στις 13 Δεκεμβρίου 2023 στις 17.00 μ.μ μέσω TEAMS για την διευκόλυνση όλων των συμμετεχόντων με τα στοιχεία σύνδεσης :

Στοιχεία σύνδεσης :

Click here to join the meeting

Microsoft Teams meeting

Join on your computer, mobile app or room device

Meeting ID: 370 798 387 677

Passcode: AuMn5R