Παραλαβή των βεβαιώσεων συμμετοχής με τη βαθμολογία των πανελληνίων-λήξη προθεσμίας υποβολής του μηχανογραφικού

Σας ενημερώνουμε ότι έχουν εκδοθεί οι βεβαιώσεις συμμετοχής με τη βαθμολογία των υποψηφίων στις πανελλήνιες εξετάσεις, τις οποίες μπορούν οι ενδιαφερόμενοι να παραλάβουν τη Δευτέρα 18 Ιουλίου (9-12) και στη συνέχεια μόνο κάθε Πέμπτη για το υπόλοιπο διάστημα του καλοκαιριού, τις ώρες που είναι ανοιχτό το σχολείο, 9-12.
Τέλος, υπενθυμίζουμε ότι η προθεσμία υποβολή μηχανογραφικού δελτίου λήγει τη Δευτέρα 18 Ιουλίου στις 24:00. Οι υποψήφιοι που δεν έχουν λάβει κωδικό ή χρειάζονται βοήθεια για την υποβολή του μηχανογραφικού να προσέλθουν στο σχολείο τη Δευτέρα 9-12. Υπενθύμιση: η ίδια προθεσμία ισχύει για όσους απόφοιτους επιθυμούν να υποβάλλουν παράλληλο μηχανογραφικό για δημόσια ΙΕΚ. Εχει σταλεί και σχετικό μέιλ στους γονείς-κηδεμόνες.

Updated: July 17, 2022 — 6:34 am