Μαθητές σε Ρόλο Διπλωμάτη 2022

Αξιότιμες/-οι,

σε συνέχεια των ερωτημάτων σας αναφορικά με την έγκριση διεξαγωγής της 7ης Πανελλήνιας Μαθητικής Προσομοίωσης «Μαθητές σε Ρόλο Διπλωμάτη» 2022, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι έχουμε λάβει την προφορική επιβεβαίωση και αναμένεται η αποστολή της τις επόμενες ημέρες.

Λόγω της ανωτέρω καθυστέρησης, παρακαλούνται οι Δ/τριες και οι Δ/ντές των σχολικών μονάδων να ενημερώσουν τους συλλόγους γονέων και κηδεμόνων και όλους τους μαθητές μέσω των προσωπικών τους διευθύνσεων ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, ώστε να δοθεί η δυνατότητα σε όσα παιδιά επιθυμούν να βιώσουν τη μοναδική αυτή εμπειρία.

Οι αιτήσεις συμμετοχής υποβάλλονται στον επίσημο διαδικτυακό τόπο της διοργάνωσης.

Στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία και διευκρίνιση.

Με εκτίμηση,
Η Οργανωτική Επιτροπή του ΜΡΔ 2022